Program





Nature´s Calling

Kapellet Assistens Kirkegård 7.30pm (130 min)

Scavenius

Bådteatret 8.00pm (65 min)

The Female Gaze

Teatret ved Sorte Hest 8.00pm (75 min)
in english

Corpo Surreal

Folketeatret 9.00pm (85 min)
in english

Eva H

Teatergrad // Skjolds Plads 2.00pm (30 min)
in english

Eva H

Teatergrad // Skjolds Plads 3.00pm (30 min)
in english

Corpo Surreal

Folketeatret 4.00pm (85 min)

Nature´s Calling

Kapellet Assistens Kirkegård 4.30pm (130 min)
in english

Eva H

Teatergrad // Skjolds Plads 6.00pm (30 min)
in english

Eva H

Teatergrad // Skjolds Plads 7.00pm (30 min)

Scavenius

Bådteatret 8.00pm (65 min)

The Female Gaze

Teatret ved Sorte Hest 8.00pm (75 min)
in english

Eva H

Teatergrad // Skjolds Plads 8.00pm (30 min)
in english

Eva H

Teatergrad // Skjolds Plads 2.00pm (30 min)
in english

Eva H

Teatergrad // Skjolds Plads 3.00pm (30 min)
in english

Corpo Surreal

Folketeatret 3.00pm (85 min)

Scavenius

Bådteatret 5.00pm (65 min)

The Female Gaze

Teatret ved Sorte Hest 5.00pm (75 min)
in english

Eva H

Teatergrad // Skjolds Plads 6.00pm (30 min)
in english

Eva H

Teatergrad // Skjolds Plads 7.00pm (30 min)
in english

Eva H

Teatergrad // Skjolds Plads 8.00pm (30 min)

Soren loves Katinka

Mindeankret i Nyhavn 3.00pm (120 min)

Benny

Metronomen, Frederiksberg 5.00pm (110 min)

Scavenius

Bådteatret 8.00pm (65 min)

It starts to get cold around the feet

Husets Teater 8.00pm (70 min)

Scavenius

Bådteatret 8.00pm (65 min)

The Female Gaze

Teatret ved Sorte Hest 8.00pm (75 min)

It starts to get cold around the feet

Husets Teater 8.00pm (70 min)

Louise - Fra Danser til Danner

Teatermuseet i Hofteatret, København 10.00am (60 min)

Louise - Fra Danser til Danner

Teatermuseet i Hofteatret, København 11.30am (60 min)

Soren loves Katinka

Mindeankret i Nyhavn 7.30pm (120 min)

GET IN

Teatret Zeppelin 7.30pm (90 min)

Scavenius

Bådteatret 8.00pm (65 min)

The Female Gaze

Teatret ved Sorte Hest 8.00pm (75 min)

It starts to get cold around the feet

Husets Teater 8.00pm (70 min)

OW Bunker

Folketeatret 8.00pm (135 min)

Mombie

Teater Grob 10.00am (90 min)

Louise - Fra Danser til Danner

Teatermuseet i Hofteatret, København 10.00am (60 min)

Louise - Fra Danser til Danner

Teatermuseet i Hofteatret, København 11.30am (60 min)

Mombie

Teater Grob 1.00pm (90 min)

GET IN

Teatret Zeppelin 7.30pm (90 min)

Scavenius

Bådteatret 8.00pm (65 min)

The Female Gaze

Teatret ved Sorte Hest 8.00pm (75 min)

OW Bunker

Folketeatret 8.00pm (135 min)

GET IN

Teatret Zeppelin 1.00pm (90 min)

Mombie

Teater Grob 1.00pm (90 min)

Louise - Fra Danser til Danner

Teatermuseet i Hofteatret, København 1.00pm (60 min)

OW Bunker

Folketeatret 5.00pm (135 min)

GET IN

Teatret Zeppelin 7.30pm (90 min)

Scavenius

Bådteatret 8.00pm (65 min)

It starts to get cold around the feet

Husets Teater 8.00pm (70 min)

Åben prøve på Jean de France

Designmuseum Danmarks Have 1.00pm (120 min)

Scavenius

Bådteatret 5.00pm (65 min)

The Female Gaze

Teatret ved Sorte Hest 5.00pm (75 min)

GET IN

Teatret Zeppelin 5.00pm (90 min)